Завершено зйомки кліпу на пісню «Шабля!».

2012.05.01

Завершено зйомки кліпу на пісню «Шабля!».

Завершено зйомки кліпу на пісню «Шабля!».

 

Перший сингл зі своєї нової платівки музиканти вирішили присвятити вічним цінностям, які й називаються козацькою системою. Це – відновлення важливих базових речей – духу мужності та чоловічого сили, гідності, порядності, справжньої дружба, почуттів  та творчості,  які нівельовані в нашому суспільстві.

В основі сюжету – класична боротьба добра та зла, високих життєвих принципів та примарних спокус.  У фінальному двобої - видовищній битві на справжніх ножах та шаблях сходяться представники обох сих.

Світлу сторону втілив на екрані гуру козацької філософії, викладач бойових мистецтв,  тренер з фрі-файту міжнародного класу – легендарний Гатило (Валерій Чоботар). Відомий, зокрема, за своєю роботою у кліпі на пісню „Дикі танці” Руслани, з якою вона виборола перше місце на пісенному конкурсі «Євробачення».

На лихій стороні виступає  філософ, політолог, історик, громадський діяч, та дуже колоритна особистість – Дмитро Корчинський.  Він один з тих, чиї висловлювання часто сприймаються поверхово. Вони є свідомою провокацією, спрямованою на збудження свідомості. Тому герой Корчинського в кліпі – це своєрідний шарж на його стереотипне сприйняття.

 Ці два герої та музиканти створюють козацьку систему. Це сага про добро та зло, які неможливі одне без одного. Але кожна архаїка стає сучасністю, якщо вона є актуальною.

 Творцем кліпу виступив Сергій Тахмазов – кіно та теле-оператор, відомий свою працею з режисером Олесем Саніним. Зйомки на пісню «Шабля!» - це вже не перша робота Сергія Тахмазова з музикантами. 2010 року він взяв участь у зйомках кліпу на пісню «Ой, на морі», присвячену байкерам, що загинули на дорозі.