Зіркова перевірка на НСК «Олімпійський»

2012.02.28

Зіркова перевірка на НСК «Олімпійський»

За 100 днів до початку Євро 2012 головну футбольну арену України - НСК "Олімпійський" - перевірили гравці футбольного клубу "Маестро". Зірки пройшлися маршрутом, який доведеться долати кожному вболівальнику. Інспектували спортивний комплекс завітали представники гуртів KOZAK SYSTEM (відомий як Гайдамаки до 2012р), «Тартак», «С.К.А.Й.», «НеДіЛя», «Чотири Королі»,«Авіатор», співаки Олексій Кузнєцов, Ларсон, Вадим Олійник, Мирослав Кувалдін, Віктор Павлик.

Іван Леньо, гурт KOZAK SYSTEM, футболіст ФК «Маестро»

«…Стадіон став технологічно цікавішим. Зроблений згідно з європейськими стандартами. Що мені подобається особисто - це те, що стільці пофарбовані у жовто-блакитний колір. Головне, щоб ці стіни надихали футболістів на гарну гру. І щоб атмосфера, яка царить на цьому стадіоні, допомагала їм забивати голи і вигравати…»

Музиканти пройшлися «маршрутом уболівальників»: від входу на арену – до місць на трибунах, пригостилися у фаст-фудах. Також гості випробували на собі систему безпеки та комфорту «Олімпійського». Гостям «Олімпійського» роз’яснили принципи орієнтування на території комплексу, показали публічний та V.I.P сектори.

Зірки особисто переконалися, у готовності НСК «Олімпійський» та стали справжніми експертами з орієнтування на арені.