2016.05.06

До Євро-2016, який відбудеться влітку цього року у Франції,  активно готуються не тільки гравці національних збірних, а й вболівальники: українські музиканти з гурту Kozak System записали спільну пісню з польскими колегами - гуртом Future Folk, на яку днями в Києві вже відзняли відеокліп. 

Заради цього польскі запальні гурали спеціально вперше завітали до Києва: «Україна – це прекрасна країна, тут добрі люди, надзвичайно смачні страви, красиві будівлі, гарна музика і талановиті музиканти» - із захопленням діляться враженнями поляки. 

Незважаючи на те, що команди Польщі і України будуть суперниками на полі, музиканти хочуть підбадьорити вболівальників з обох таборів запальним футбольним хітом. 

 

«І Україна, і Польща відомі своїми досягненнями у футболі, приміром, наш футболіст Роберт Левандовський (нападник збірної Польщі та німецького клубу «Баварія» – прим.ред.) відомий на весь світ. Ну, що казати – в Польщі футбол – це найпопулярніша гра. Гадаємо, в Україні теж. Відтак, маємо надію, якщо наші країни опинилися в одній групі, нам вдасться з неї вийти обом. І та пісню, яку ми записали, дасть додатковий допінг для гравців і вболівальників як в Україні, так і в Польщі» - розповіли польські музиканти. 

 

Те, як звучить новий футбольний гімн, музиканти до 20 травня, коли буде презентована пісня, тримають в таємниці. А ось кліп готують запальний: на полі разом з музикантами юні "збірні" України і Польщі, які з усіх сил бігають з м'ячем. Саме такою емоційною гри фанати очікують під час польсько-українського протистояння.

До речі, фронтмен Kozak System Іван Леньо є не тільки активним вболівальником, а ще й давно грає у футбол в складі зіркової збірної «Маестро».

 

«Підтримка всього українського є частиною нашої філософії, у тому числі і підтримка  нашої футбольної збірної, оскільки футбол є найпопулярнішою грою в світі і вона репрезентує Україну на світовій арені. Взагалі-то, ми закликаємо (і самі це завжди робимо) підтримувати усі українські внутрішні та міжнародні проекти, які створюватимуть у українців та у світової спільноти сучасний світовий бренд під назвою - «УКРАЇНА» - закликають козаки. 

 

ВІДЕО