2012.04.29

28 квітня на Національному стадіоні у Варшаві відбувся історичний матч між двома зірковими командами України та Польщі напередодні Євро 2012.

На футбольному полі зустрілись зіркові представники двох народів (відомі співаки, музиканти, спортсмени, журналісти) – особистості, діяльність і авторитет яких формує суспільну думку. Вартість квитків була всього 15 злотих, стадіон був заповнений - 20-тисячна аудиторія з польськими і українськими прапорцями підтримували свої команди.

Під номером 11 в українській футбольній команді «Маестро» на поле вийшов фронтмен гурту KOZAK SYSTEM HAYDAMAKY Іван Леньо, він є форвардом команди.  Усі учасники товариського шоу-матчу були налаштовані на перемогу і вболівальники мали змогу побачити справжню боротьбу, насичену емоціями та гострими моментами. Однак атмосфера на полі була приязною і братерською. Перший гол у ворота польської зіркової збірної забив бізнесмен Євген Черняк. Згодом  м’яч влучив і в українські ворота. Перший гол Івана Леньо судді вирішили не зараховувати, бо помітили положення поза грою. У другому таймі ще двічі м’яч опинявся у воротах польської зіркової збірної. Сам матч завершився з рахунком 1-3 на користь України. Однак команди вирішили потішити глядачів і провели символічну серію післяматчевих пенальті. Жодного разу польські зірки не змогли взяти ворота України. Єдиний гол серед українців забив Іван Леньо.

Іван Леньо ділиться своїми враженнями: «Матч був яскравим та динамічним. Ми отримали неймовірно приємні враженні від вболівальників – неочікувано теплий прийом та позитивну реакцію на нашу перемогу.

Проти нас змагався доволі сильний суперник, і тільки розуміння того,  що програш - це ганьба, змусило нас грати з подвійною енергією!

Гра була напруженою, але та на диво коректною. Ми перемогли – мабуть, за рахунок кращої фізичної форми, бо тренуємось двічі на тиждень, без винятків!»

Матч був запланований як благодійний захід, метою якого є фінансова допомога з виручених коштів від продажу квитків дитячому будинку №1 у Варшаві та "Малятку" у Києві. Саме діти із варшавського сиротинця виводили на поле гравців. 

Благодійну акцію влаштувало Товариство друзів України та Польське телебачення А.Т, а ідейним натхненником акції стала Вероніка-Олена Марчук, яка вже давно живе і працює у Польщі та очолює Товариство приятелів України.

До складу збірної зірок України увійшли: Іван Леньо (KOZAK SYSTEM HAYDAMAKY), Олександр Борисенко (дует братів Борисенків), актор Костянтин Косинський, , Вадим Олійник (ДіО.Фільми), Андрій Розенков, Олександр Сидоренко (Fozzey), Жора Корольов (танцюрист), Остап Ступка, Олег Савкін (актор), Сергій Клементьєв (хокеїст, екс-гравець НХЛ), Олег Кохан (кінопродюсер), Олег Карамазов (брати Карамазови), Олександр Гливинський (відомий журналіст), Віктор Леоненко (екс-футболіст "Динамо" та збірної України), Віталій Тарасенко (відомий журналіст), Сергій Мізін (екс-футболіст "Динамо" та збірної України), Григорій Соловей (журналіст).