2012.01.29

Музиканти гурту KOZAK SYSTEM відкрили стадіон у Варшаві разом з легендарним польським гуртом "Voo Voo". На відкритті головної футбольної арени Польщі до ЄВРО-2012 музиканти відіграли свою «золоту» концертну програму проекту "VooVoo i Haydamaky"

Попри суттєвий температурний мінус - мороз у -12 градусів, понад годинну програму колективи виконали «на одному диханні» та з повною віддачею. Переповнена гостями спортивна арена, прагла до якісної музики, – відповіла колективам – надзвичайно теплим прийомом. 

Іван Леньо, KOZAK SYSTEM

"…Цей стадіон відкрито у дуже цікавій, історичній частині Варшави. Саме на цьому місці колись знаходився так званий "Народовий стадіон". Він відігравав суттєву роль у спортивному житті Польщі, але був менш пафосним.
Відкриття нової арени стало для поляків дійсно знаковою подією. Але, ми помітили, вониу всьому залишилися поміркованими, адекватно поставилися до події. Тобто, захід не став чимось таким, заради чого перекривався рух транспорту, змінювався звичайний ритм життя. Одним словом, люди не кидали варити їсти, аби відкрити стадіон. Подію, ясна річ,  сприймали як важливу,  але локальну…»
KOZAK SYSTEM стали єдиним іноземним гуртом, запрошеним на урочисту церемонію. Окрім українців цього дня на сцену піднімалися лише польські колективи - Zakopower, Coma, T. Love та Lady Pank.
Черговий концерт KOZAK SYSTEM з "Voo Voo" став поштовхом після творчої паузи та «Золотого диску» за спільний альбом знову відродити співпрацю. Вже незабаром музиканти планують розпочати роботу над новим проектом.  Кажуть, ідей для нього в обох сторін – вже чимало і вже найближчим часом слід чекати нових виступів творчого тандему і в Польщі, і в Україні.