2012.05.11

Іван Леньо взяв участь у святковому гала-концерті з нагоди 50-річчя Олега Карамазова та отримав запрошення від Юрія Шевчука

11 травня в київському концертному залі «Stereoplaza» лідер гурту «Брати Карамазови» Олег Карамазов в компанії українських і російських рок-зірок відсвяткував п'ятдесятиріччя.  В цей день в київській «Stereoplaza» був абсолютний аншлаг, в залі забралося більше 5000 друзів та шанувальників, а головне – декілька годин справжнього рока та святкова позитивна атмосфера! 

В ювілейному концерті Олега Карамазова прозвучали не лише відомі пісні «Братів Карамазових». Музиканти вперше на публіці виконали зовсім нові пісні, серед яких - «Раз, два, три и всё», яка стане першим синглом майбутнього альбому, над яким повним ходом йде робота в студії.

У великому тригодинному рок-концерті взяли участь музиканти гуртів: Юрій Шевчук «ДДТ»,  Ігор Мельничук та Павло Крахмальов «Брати Гадюкіни»,  Євеній Маргуліс з «Машини Времени»,  Буба з «Смысловых галлюцинаций», Олексій Романов та Андрій Сапунов «Воскресение»,  Олександр Чернецький з «Різних людей» , легендарний Серго Чантурія, Іван Леньо з KOZAK SYSTEM” (Козак Систем), Олег Лапоногов із «Табула Раса», Олег Собчук «С.К.А.Й.»,  Андрій Границя  «Пірати Бенд», Тарас Тополя  «Антитіла», Іван Розін з «Gouache».

Іван Леньо вийшов на сцену з Братами на дві пісні, як і було заплановано, але потім він ще раз з’явився на сцені – вже під час виступу Спільного виступу Олега Карамазова та Юрія Шевчука.  Російському рокеру настільки сподобався виступ Івана, що він висловив бажання попрацювати разом та запросив його вийти на пісню «Это все».