2012.07.04

Друзі!

Ми знову раді побачитись і почутись з Вами. Щиро дякуємо усім ВАМ за підтримку, численні пости, коментарі та листи, які ми отримували, поки нас не було в мережі.

З радістю повідомляємо, що гурт і надалі існує у оригінальному  складі – Іван Леньо, Володимир Шерстюк, Олександр Дем'яненко, Сергій Борисенко, Сергій Соловій та Олександр Чаркін.

За свою немалу історію гурт переживав різні трансформації, але кістяк команди завжди залишався незмінним. Називаючись Гайдамаками, ми ніколи не  зраджували духу своєї творчості , братській єдності та моральним переконанням.

2012 рік  став для нас переламним. Це якраз той випадок, коли всі зміни –  на краще. Через непримиримі моральні та професійні розбіжності зі своїм ех-вокалістом О.Ярмолою,  гурт припинив з ним співпрацю у лютому 2012 року.

Ми з гордістю залишаємося тими Гайдамаками, які роками виходили та виходять на сцени десятків фестивалів, концертних майданчиків та клубів, гідно представляючи Україну у Світі.

Ми втішені тим, що наші пісні стали для багатьох людей не тільки улюбленим стилем у музиці, але і певним світоглядом та духовною опорою.

Оновлена назва нашого гурту -  KOZAK SYSTEM

І це означає, що все добре знайоме продовжується, а нове стає потужнішим,  щирішим, зрілішим і відвертішим. Це стосується нашої музики,  настрою та творчої позиції. 

Сьогодні ми знову у Вашому просторі, щоб разом продовжити  наш спільний шлях. В одній життєвій системі – KOZAK SYSTEM