2012.02.08

 

Футбольна команда зірок "Маестро" зустрілась у спортивному двобої з "Літературною збірною України".

Попри шквальні атаки музикантів, в останні хвилини гри письменникам все ж вдалося відстояти власну честь та зрівняти рахунок. Після фінального свистка результат - 4:4. Гра проходила нелегко, запекло та емоційно, як на справжніх всесвітніх мундіалях. Попри емоційно високий градус гри, усі зізнаються, передусім прагнули своїм прикладом показати: в будь-якій сфері - літературі, музиці, чи навіть суспільному житті і політиці головне - командна гра, можливість компромісів та взаємних поступок.

Іван Леньо, KOZAK SYSTEM (відомі як Гайдамаки до 2012р)

“…Футбол - це одна з тих соціальних складових, яка повинна об’єднувати людей. Тому сьогоднішній матч - він свідоцтво тому, що українська інтелігенція готова показувати моменти дружби. Ми зіграли 4:4. Не спеціально. Ми насправді боролись, але 4:4 - гарний тому результат. Тобто, перемогла по-справжньому дружба…”

Сергій Жадан, письменник:

…Є стереотипи - хто грає, той може  письменник грати, а той, хто не грає - не може грати. Вони грають давно, вони зіграні, в них зв’язки всі награні. Кожен з них –і  індивідуально дуже сильний. Але ми сьогодні виявили характер і зібрали непоганий склад. Ну і, можливо, нам трішки пощастило…”

Вже навесні в планах – проведення масштабної футбольно-творчої першості, а потому – навіть змагань з колегами по цеху із сусідніх держав. Спеціальну програму готують і до Євро-2012.